Balvu reģiona kultūrvēstures datu bāze
 
Meklēt:     Detalizēta meklēšana
Pārlūkot kategorijas:
Ziņa autoriem

Informācijai!

Viens no bibliotēkas pamatuzdevumiem ir krāt, sistematizēt un saglabāt informāciju par lokālo kultūrvidi, vēsturi, cilvēkiem un piedāvāt to lietotājiem pieņemamā veidā. Tāpēc 2007.gadā sākām veidot "Balvu rajona kultūrvēstures datu bāzi". Patreiz datu bāzē ievietotas vairāk kā 1100 vienības, bet ir doma to turpināt.
Tāpēc aicinām visus interesentus rakstīt un ieteikt vai sūtīt jau gatavu informāciju par potenciālajiem kultūrvēstures objektiem, kolektīviem un personībām, papildināt, labot un precizēt esošo informāciju, sūtīt interesantas fotogrāfijas.

Materiāla pārpublicēšanas gadījumā obligāta atsauce uz kultūrvēstures datu bāzi.

 

Bondars Edgars

Skatīts: 1647
Ievietots: 25 May, 2015
Ināra B.
Atjaunots: 25 May, 2015
Ināra B.
Politiskais darbinieks, pašlaik Latvijas vēstnieks Uzbekistānā
Dzimis 1969.gada 10.oktobrī Viļakā. Mācījies Viļakas viduskolā. 1987.gadā uzreiz pēc viduskolas iestājās Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, kuru absolvēja 1993.gadā. Pēc Universitātes Edgars Bondars turpināja studijas maģistratūrā, bet 1994.gada 3.oktobrī sāka strādāt ĀM Konsulārajā departamentā tiesisko jautājumu nodaļā. Juridiskā izglītība bija labs priekšnosacījums, lai uzsāktu darbu Ārlietu ministrijā. Jau 1995.gada sākumā viņam piedāvāja doties pildīt konsula funkcijas vēstniecībā Vašingtonā. Savukārt, 1998.gada sākumā Edgaram piedāvāja turpināt darbu Konsulārās nodaļas vadītāja amatā Maskavā. Pēc četriem gadiem atgriezās Rīgā, kur ĀM vadīja starptautisko organizāciju nodaļu, strādājot ar ANO jautājumiem. Tālāk no 2006.gada līdz 2011.gadam Edgars Bondars strādāja Latvijas vētniecībā Čehijā. 2011.gadā atgriezās Rīgā un ministrijā vadīja politiko departamentu attiecībām ar Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Moldovu, Kaukāza valstīm un Centrālo Āziju.
No 2013.gada decembra ir Latvijas vētnieks Uzbekistānā.
Edgaram Bondaram tuva ir kora dziedāšana, savulaik beidzis arī Viļakas mūzikas skolu. Studiju gados dziedājis G.Kokara vadītajā korī "Daile", kurš 1990.gada Dziesmu svētku koru karos izcīnījis pirmo vietu. Arī būdams Vašingtonā, viņš ar sievu aktīvi iesaistījās latviešu sabiedriskajā dzīvē, kļuva par svētdienas skolas skolotājiem, piedalījās Latviešu Dziesmu un Deju svētkos Toronto 1996.gadā un Klīvlendā 1997.gadā. 2013.gada Dziesmu svētkos Rīgā Edgars piedalījās ar kori "Jubilate" .
Pēc atgriešanās no Prāgas 2011.gadā, Edgars uzzināja, ka brālēna un māsīcas ģimenes piedalās TV "Dziedošo ģimeņu" šovā. Pēc dažiem raidījumiem arī viņš ar meitu kļuva par dziedošās Sprukuļu ģimenes dalībnieku

Avotu saraksts Novadpētniecības datu bāzē
Foto no E.Bondara personīgā arhīva: Uzbekistānā (2013; 2014); ar Sprukuļu ģimeni TV šovā (2012)
Citi raksti šajā sadaļā
document Pušpurs Aldis
document Aleksandrovs Jānis
document Keišs Pēteris
document Kļaviņš Paulis
document Lāce Palmīra
document Logins Bruno
document Logins Henriks
document Matīss Valdis
document Šļakota Kazimirs
document Sudarovs Jānis
document Šaicāns Ainis
document Āze Anna
document Dzenītis Jānis
document Krasnais Vilberts
document Olekšs Kazimirs
document Upītis Gunārs
document Jozuus Kārlis
document Bikovskis Valdis
document Gailis Jānis
document Apeins Ilmārs
document Gabranovs Pēteris
document Pastars Edgars
document Akuls Pēteris
document Kaluga Imants
document Bozovičs Antons
document Berķis Zigfrīds Rihards
document Šaicāns Voldemārs
document Kazinovskis Andris
document Ločmelis Vincents
document Šķirmants Jānis
document Sīlis Teodors
document Polfanders Ludvigs
document Kuļša Regīna
document Kuļšs Vitālijs
document Paidere IrēnaRSS