Balvu reģiona kultūrvēstures datu bāze

Balvu pilsētas vadītāji

Raksta ID: 678
Atjaunināts: 07 aprīlis, 2010

Balvu pilsētas vadītāji (1928 – 2009)

 

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Laiks, kad bija pilsētas vecākais

(ievēlēšanas vai iecelšanas laiks)

1.

Reinholds Smurģis

25.02.1928. – 30.07.1933

 

Aleksandrs Drigovs (pilsētas vecākā vietas izpildītājs)

31.07.1933. – 30.08.1933

2.

Pēteris Auziņš

30.08.1933. – 31.05.1934

3.

Kārlis Lācis

01.06.1934. – 25.07.1940

4.

Jānis Ruska

1940.gada 25.jūlijs

 

Fabriks (pats sevi bija pasludinājis par pilsētas galvu)

1941.g.jūl.sāk. – 1941.g.aug.vidus

5.

Staņislavs Stukmanis

1941. – 1944.

6.

Feodors Ivanovs

1944.gada 2.augusts

7.

Nikolajs Bistrovs

1944.gada 23.augusts

8.

Aleksandrs Kampernauss

1945.gada 1.marts

9.

Jānis Trepša

1946.gada 26.aprīlis

10.

Otto Vīksniņš

1948.gada 2.februāris

11.

Nikolajs Orlovs

1949.gada 22.decembris

12.

Aleksandrs Stepanovs

1950.gada 8.marts

13.

Augusts Pugejs

1951.gada 4.augusts

14.

Vladimirs Bērziņš

1953.gada 31.augusts

15.

Grigorijs Sorokins

1957.gada 10.janvāris

16.

Zelma Šulce

1957.gada 23.marts

17.

Valters Kamiševs

1960.gada 27.septembris

18.

Dzintars Putniņš

1990.gada 12.janvāris

19.

Juris Annuškāns

1991.gada 24.jūlijs

20.

Jānis Trupovnieks

2001.gada 20.aprīlis

21.

Ināra Ņikuļina

2005.gada 16.marts

 

 Tabula no I.Šaicānes grāmatas „Balvi – pilsēta ezeru krastos”

 

Raksta ID: 678
Atjaunināts: 07 aprīlis, 2010
Atjauninājumu skaits:: 1
Skatījumi:: 1855
Ievietots:: 07 aprīlis, 2010 by Ināra B.
Atjaunināts:: 07 aprīlis, 2010 by Ināra B.

Citi raksti šajā sadaļā
b Annuškāns Juris
b Auziņš Pēteris
b Kamiševs Valters
b Lācis Kārlis
b Putniņš Dzintars
b Smurģis Reinholds
b Stukmanis Staņislavs
b Trupovnieks Jānis
b Ņikuļina Ināra
b Šulce Zelma