Balvu reģiona kultūrvēstures datu bāze
 
Meklēt:     Detalizēta meklēšana
Pārlūkot kategorijas:
Ziņa autoriem

Informācijai!

Viens no bibliotēkas pamatuzdevumiem ir krāt, sistematizēt un saglabāt informāciju par lokālo kultūrvidi, vēsturi, cilvēkiem un piedāvāt to lietotājiem pieņemamā veidā. Tāpēc 2007.gadā sākām veidot "Balvu rajona kultūrvēstures datu bāzi". Patreiz datu bāzē ievietotas vairāk kā 1100 vienības, bet ir doma to turpināt.
Tāpēc aicinām visus interesentus rakstīt un ieteikt vai sūtīt jau gatavu informāciju par potenciālajiem kultūrvēstures objektiem, kolektīviem un personībām, papildināt, labot un precizēt esošo informāciju, sūtīt interesantas fotogrāfijas.

Materiāla pārpublicēšanas gadījumā obligāta atsauce uz kultūrvēstures datu bāzi.

 

1. Ievads

Skatīts: 1699
Ievietots: 15 May, 2012
Admin A.
Atjaunots: 15 May, 2012
Admin A.
Balvu reģiona enciklopēdija izveidota 2002. gadā. Tās sākotnējais nosaukums bija Balvu rajona (novada) enciklopēdija. Iestrādes.

To veidoja darba grupa toreizējās rajona padomes kultūras nodaļas vadītājas Rutas Cibules vadībā. Galvenie materiālu vācēji un apkopotāji bija: Rūta Baranova, Veronika Irbīte, Imants Slišāns, Antons Slišāns , Irēna Šaicāne, Maruta Brokāne, Rutta Silauniece, Leontīna Maksimova, Jeļena Cibule, Leopolds Upītis, Gunta Trupovniece, Alberts Budže.

Atbilstoši tā laika iespējām, tā tika pavairota vairākos desmitos eksemplāru un nodota vietējām pašvaldībām. Saprotot, ka tās funkcionalitāte šādā formātā jau ir izsmelta, pieņēmām lēmumu publicēt šī darba elektronisko versiju. Materiāls ir nepilnīgs. Ceram, ka tā publicēšana aktivizēs un atjaunos darbu pie faktu vākšanas un precizēšanas….. desmit gados dzīve daudzkārt un daudziem ir atnesusi negaidītus pavērsienus.

Aicinām ikvienu mūsu lietotāju būt atsaucīgiem un ziņot mums par ievērotajām nepilnībām un palīdzēt mums tās novērst.
Citi raksti šajā sadaļā
document A, Ā
document B
document C
document D
document E, Ē
document G
document H, I, J
document K, Ķ
document L, Ļ
document M
document N, Ņ
document O
document P
document R
document S
document Š
document T
document U, Ū
document V
document Z, ŽRSS