Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Apgūsti Ziemeļlatgales celu jostiņu aušanas pamatus 22. aprīlī plkst. 10.00 Balvu Centrālajā bibliotēkā radošajā darbnīcā kopā ar Ligitu Spridzāni.
Obligāta pieteikšanās līdz 18. aprīlim un sīkāka informācija zvanot - 64522113.
Vairāk par Ziemeļlatgales celu jostiņām lasi - https://nematerialakultura.lv/Elementi/elements-31/


17. aprīlī plkst. 15.00 Balvu Centrālajā bibliotēkā gaidāmi muzikāli un radoši priekšnesumi! Savu pirmo grāmatu “Vecpuiša dienasgrāmata” prezentēs kolorītais TV šovu dalībnieks Andris Rudzītis, savukārt savus grafiskos zīmējumus prezentēs Anita Mencendorfa (Izstāde būs skatāma līdz 6. maijam). Uz pasākumu aicināti visi interesenti!

 

Jau pavisam drīz tiekamies pasākumā “Lasītājs satiek lasītāju. Tikšanās ar Noslēpumaino viesi”!

Ja Tu vēlies iepazīsties ar citiem lasītājiem, nobaudīt kādu kārumu, atklāt jaunas grāmatas un uzzināt, kas tad ir šis Noslēpumainais viesis, tad pievienojies uz pasākumu:

· 11. aprīlī

· plkst.11.00

· Balvu Centrālajā bibliotēkā


Sestdien, 23. martā Latvijas Nacionālā bibliotēkā (LNB) notika LNB lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” svinīgais noslēguma pasākums.
2023. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekciju veidoja 24 grāmatas no 5 izdevniecībām. Lasītāju visaugstāko novērtējumu saņēmuši pazīstami latviešu rakstnieki, bet no tulkojumiem visaugstāk vērtēti lietuviešu, igauņu, vācu, katalāņu un franču rakstnieku darbi.

 

Balvu Centrālās bibliotēkas abonementā bērniem gatavosimies Lieldienām:

· Iepazīsim tradīcijas

· Minēsim mīklas

· Lasīsim ticējumus

· Darbosimies radoši

· Iesim rotaļās

Tiekamies 26. martā Plkst. 15.00 BCB Abonementā bērniem!

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.