Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autors:  Квик Джим

Džims Kviks - treneris Nr. 1 pasaulē neirodisciplīnā un smadzeņu attīstībā. Vairāk nekā 25 gadus autors sadarbojās ar tādiem veiksmīgiem aktieriem, sportistiem, lielo kompāniju direktoriem, kā Hjū Džekmans, Vils Smits, Bens Afleks, Dženifers Lorenss, Holija Berija, Ilons Maska, kā arī ir treneris tādās lielajās kompānijās kā Google, Virgin, Nike, Zappos, palīdzot atklāt savu aizbilstamo iekšējo potenciālu, kļūt efektīvāks un produktīvāks. Grāmatā “Bezrobeža” atradīsiet zinātniski pamatotus pētījumus un pieredzējušus padomus par pašmācības, komunikācijas, atmiņas, koncentrācijas un ātruma paātrināšanu, lai iegūtu ātrus un uzticamus rezultātus.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

Autors: Gallo Paolo

"Kompasa un radara" pamatā ir virkne meklēšanas jautājumu, kas ļaus ikvienam atrast savu ceļu, lai gūtu personiskus panākumus: Kā es varu uzzināt, kādas ir manas patiesās stiprās puses un talanti? ; Vai man patīk tas, ko daru? ; Kā es varu atrast darbu uzņēmumā, kas patiesi atspoguļo manas vērtības? ; Kāda ir cena, ko esmu gatavs maksāt par jēgpilnu un veiksmīgu karjeru? ; Kā definēt veiksmīgu karjeru? Galvenās nodaļas piedāvā praktiskus rīkus, kā arī ieskatu par kompromisiem un sarežģītām izvēlēm, kas ikvienam būs jāizdara kādā savas karjeras laikā. Nestabilās un neskaidrās pasaules vidū, kurā tehnoloģijas, mākslīgais intelekts un digitālie resursi pārveido darba vidi, grāmata ļauj lasītājiem pārdomāt un apsvērt, kas viņi ir un ko viņi vēlas.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

Autors:  Enrich David

2014. gada lietainā svētdienā Vācijas Bankas vecākais vadītājs tika atrasts karājoties savā Londonas dzīvoklī. Bils Broeksmits bija palīdzējis 150 gadus veco finanšu iestādi pārvērst par globālu kolosu, un viņa pēkšņā nāve bija noslēpums, un banka darīja visu, lai atturētu izmeklēšanu. Izrādījās, ka Broeksmits bija cilvēks, kurš zināja pārāk daudz. Godalgotais žurnālists Deivids Enrihs Grāmatā "Tumsie torņi" atklāj patiesību par Vācijas Banku un tās episko posta ceļu. Izsekojot bankas vēsturi, sākot ar 1880. gadu. "Tumšie torņi” ir nekad agrāk stāstītā sāga par to, kā Vācijas Banka kļuva par finanšu neapdomības un noziedzības globālo seju.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

Autors: Duffy Bobby

Vai tu ēd pārāk daudz cukura? Kāda daļa no jūsu valsts ir imigranti? Cik maksā bērna audzināšana? Cik nodokļus maksā bagātie? Vai mēs esam nezinošāki nekā agrāk? Veltiet minūti laika, lai atbildētu uz šiem jautājumiem. Neatkarīgi no tā, cik izglītots jūs esat, šī grāmata liek domāt, ka jūs, visticamāk, patiešām kļūdāties. Informācija par ekskluzīviem pētījumiem 40 valstīs, ko veica pasaules aptauju firma Ipsos, The

Perils of Perception pēta, kāpēc mēs nezinām pamatfaktus par apkārtējo pasauli. Izmantojot jaunākos pētījumus par plašsaziņas līdzekļiem un lēmumu zinātni, šī grāmata mainīs veidu, kā jūs sadarbojaties ar pasauli.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.