Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autors:  Квик Джим

Džims Kviks - treneris Nr. 1 pasaulē neirodisciplīnā un smadzeņu attīstībā. Vairāk nekā 25 gadus autors sadarbojās ar tādiem veiksmīgiem aktieriem, sportistiem, lielo kompāniju direktoriem, kā Hjū Džekmans, Vils Smits, Bens Afleks, Dženifers Lorenss, Holija Berija, Ilons Maska, kā arī ir treneris tādās lielajās kompānijās kā Google, Virgin, Nike, Zappos, palīdzot atklāt savu aizbilstamo iekšējo potenciālu, kļūt efektīvāks un produktīvāks. Grāmatā “Bezrobeža” atradīsiet zinātniski pamatotus pētījumus un pieredzējušus padomus par pašmācības, komunikācijas, atmiņas, koncentrācijas un ātruma paātrināšanu, lai iegūtu ātrus un uzticamus rezultātus.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.