Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Novadpētniecība ir nozīmīgs Balvu Centrālās bibliotēkas darbības virziens. Aptvertā izpētes teritorija ir viss Balvu reģions (Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadi). Informācijas resursi par iepriekš minēto teritoriju tiek vākti, sistematizēti un ir pieejami bibliotēkas apmeklētājiem gan novadpētniecības lasītavā, gan elektroniski novadpētniecības elektroniskajā datu bāzē, gan kultūrvēstures datu bāzē.


Novadpētniecības lasītavas materiālu krājumu veido:

Informāciju par Balvu Centrālās bibliotēkas rīkotajām novadpētniecības konferencēm var aplūkot arhīvā .

Kontaktinformācija: Sarmīte Vorza, e- pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.