Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Gallo Paolo

"Kompasa un radara" pamatā ir virkne meklēšanas jautājumu, kas ļaus ikvienam atrast savu ceļu, lai gūtu personiskus panākumus: Kā es varu uzzināt, kādas ir manas patiesās stiprās puses un talanti? ; Vai man patīk tas, ko daru? ; Kā es varu atrast darbu uzņēmumā, kas patiesi atspoguļo manas vērtības? ; Kāda ir cena, ko esmu gatavs maksāt par jēgpilnu un veiksmīgu karjeru? ; Kā definēt veiksmīgu karjeru? Galvenās nodaļas piedāvā praktiskus rīkus, kā arī ieskatu par kompromisiem un sarežģītām izvēlēm, kas ikvienam būs jāizdara kādā savas karjeras laikā. Nestabilās un neskaidrās pasaules vidū, kurā tehnoloģijas, mākslīgais intelekts un digitālie resursi pārveido darba vidi, grāmata ļauj lasītājiem pārdomāt un apsvērt, kas viņi ir un ko viņi vēlas.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.