Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors:  Enrich David

2014. gada lietainā svētdienā Vācijas Bankas vecākais vadītājs tika atrasts karājoties savā Londonas dzīvoklī. Bils Broeksmits bija palīdzējis 150 gadus veco finanšu iestādi pārvērst par globālu kolosu, un viņa pēkšņā nāve bija noslēpums, un banka darīja visu, lai atturētu izmeklēšanu. Izrādījās, ka Broeksmits bija cilvēks, kurš zināja pārāk daudz. Godalgotais žurnālists Deivids Enrihs Grāmatā "Tumsie torņi" atklāj patiesību par Vācijas Banku un tās episko posta ceļu. Izsekojot bankas vēsturi, sākot ar 1880. gadu. "Tumšie torņi” ir nekad agrāk stāstītā sāga par to, kā Vācijas Banka kļuva par finanšu neapdomības un noziedzības globālo seju.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.