Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Duffy Bobby

Vai tu ēd pārāk daudz cukura? Kāda daļa no jūsu valsts ir imigranti? Cik maksā bērna audzināšana? Cik nodokļus maksā bagātie? Vai mēs esam nezinošāki nekā agrāk? Veltiet minūti laika, lai atbildētu uz šiem jautājumiem. Neatkarīgi no tā, cik izglītots jūs esat, šī grāmata liek domāt, ka jūs, visticamāk, patiešām kļūdāties. Informācija par ekskluzīviem pētījumiem 40 valstīs, ko veica pasaules aptauju firma Ipsos, The

Perils of Perception pēta, kāpēc mēs nezinām pamatfaktus par apkārtējo pasauli. Izmantojot jaunākos pētījumus par plašsaziņas līdzekļiem un lēmumu zinātni, šī grāmata mainīs veidu, kā jūs sadarbojaties ar pasauli.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.