Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Downe Lou

Pakalpojumu dizains ir strauji augoša dizaina un biznesa vadības interešu joma. Ir daudz grāmatu par to, kā sākt darbu, taču šī ir pirmā grāmata, kurā aprakstīts, kas ir “labs” pakalpojums un kā to izveidot. Šajā grāmatā ir izklāstīti ēku pakalpojumu pamatprincipi, kas lietotājiem ir piemēroti. Demistificēt to, ko mēs saprotam ar “labu” un “sliktu” pakalpojumu, un aprakstīt visu pakalpojumu kopīgos elementus, kas nozīmē, ka tie vai nu darbojas lietotāju labā, vai ne. Praktiska grāmata gan praktiķiem, gan nepraktizējošiem cilvēkiem, kurus interesē labāka pakalpojumu sniegšana, šī grāmata ir galīgais jaunais ceļvedis, lai izstrādātu pakalpojumus, kas noder lietotājiem.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.