Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Brooks John

Kad Bils Geitss lūdza Vorenam Bafetam labu grāmatu par biznesu, viņš, ne mirkli nešauboties, iedeva viņam savu Džona Brūka biznesa piedzīvojumu eksemplāru. Šī grāmata, kas uzrakstīta pirms vairāk nekā 40 gadiem, stāsta par Amerikas korporatīvo un finanšu dzīvi pirms pusgadsimta. Volstrītas stāsti ir dramatiski, saistoši un satriecoši aktuāli. Pats Geitss par to saka: "Biznesa vadības principi nemainās, un pagātne var kļūt par pamatu ideju attīstībai vadības jomā, ... un pat ja jums ir labākais produkts vai biznesa plāns, tas neko nenozīmē, bet, ja jums ir vadītājs, kurš var atrast jaunas pieejas problēmu risināšanai, uzņēmumam būs lieliska nākotne. " 12 klasiskie stāsti ir stāsti par smalkām viltībām un finanšu pasaules mainīgo dabu. Brūkss nepakļaujas vienkāršotiem veiksmes skaidrojumiem, viņš plaši aptver šo tēmu, izpētot tās dziļumu, runā par īstām drāmām un laimīgiem brīžiem ...

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.