Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Raz Guy

Godalgotais Podcast apraides veidotājs Gijs Razs ir intervējis vairāk nekā 200 ļoti veiksmīgus novatorus no visas pasaules, lai atklātu pārsteidzošus patiesus stāstus. GRāmatā "How I Built This" viņš dalās ar padomiem ikviena uzņēmēja ceļojumam: sākot no idejas formulēšanas sākuma, beidzot ar naudas piesaistīšanu un darbinieku pieņemšanu darbā, līdz sava tirgus atrašanai un, visbeidzot, līdz reālas algas izmaksai. Šī ir obligāta lasāmviela ikvienam, kurš kādreiz ir sapņojis sākt savu biznesu un prātojis, kā veiksmīgi uzņēmēji savus sapņus varēja padarīt par realitāti.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.