Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autore: Khera Shiv

Viegli lasāms, praktisks ceļvedis, kas aizvedīs jūs no senās gudrības līdz mūsdienu domāšanai. Grāmata jums palīdzēs izvirzīt un attīstīt jaunus mērķus un radīt jaunas idejas, lai varētu tās realizēt nākotnē. Grāmata ļauj pozitīvu domāšanu pārvērst attieksmē, ambīcijās un darbībā, lai jūs gūtu uzvaru. Šī grāmata palīdzēs jums: Veidot pārliecību, apgūstot septiņus soļus uz pozitīvu domāšanu ; Būt veiksmīgam, pārvēršot vājās vietas par stiprajām pusēm ; Iegūt uzticību, darot pareizās lietas pareizu iemeslu dēļ ; Uzņemties atbildību, kontrolēt lietas, nevis ļaut tām sevi kontrolēt ; Gūt uzticību, attīstot savstarpēju cieņu ar apkārtējiem cilvēkiem ; Sasniegt vairāk, novēršot šķēršļus.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.