Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Aicinām ielūkoties mūsu novadpētniecības resursos un iepazīt prāvesta Alberta Budžes (1930-1957-2017) personību un viņa pētnieciskos darbus. Fotogrāfijas, intervijas presē, grāmatas, avīzes, žurnāli - tas viss novadpētniecības lasītavā, kā arī mūsu veidotajās datubāzēs.

Ielūkojies:

# Virtuālajā izstādē

# Kultūrvēstures datu bāzē

# Novadpētniecības datu bāzē apkopoti 115 ieraksti par Albertu Budži, kā arī viņa raksti tādos izdevumos kā "Tāvu zemes kalendars", "Katōļu Dzeive", "Dzimtenes Balss", "Vaduguns", "Zemturis", "Lauku Avīze", "Acta Latgalica", "Latgales Laiks" u.c.

 

Pētniek, varbūt ir radusies iedvesma grāmatas tapšanai?!

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.