Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Ar lielu prieku paziņojam, ka ir atbalstīts Balvu Centrālās bibliotēkas projekts “Interaktīva spēle “Ziemeļlatgales detektīvi”” Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” atklātajā projektu konkursā “Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Latgales kultūras programma 2021”.

Šī projekta mērķis ir Latgales reģiona kultūrvides, amatniecības un uzņēmējdarbības izzināšana un atpazīstamības veicināšana, izmantojot praktiskās ceļošanas un digitālās izpētes prasmes. Projekts tiks realizēts laika posmā no 3.maija līdz 15.decembrim. Spēle būs pieejama mobilajā aplikācijā “Actionbound”. Tajā varēs iesaistīties jebkurš interesents, kas vēlas aktīvi un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku Ziemeļlatgalē, kā arī interaktīvā veidā iepazīt šejienes dabas un kultūrvēstures objektus, tūrisma piedāvājumu, grāmatas un publikācijas presē, kas publicētas saistībā ar minēto apvidu. Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu apceļotājiem, katrā vietā (pilsētā vai pagastā, kopumā – 21 vieta) meklēt atbildes uz 5 – 7 jautājumiem. Balvu un Viļakas pilsētās – uz 10 jautājumiem. Jautājumi ir sagatavoti tā, lai tie ietvertu nepieciešamību apmeklēt kultūrvēstures objektus un uzņēmējus. Daļa jautājumu veidoti tā, ka atbildi iespējams atrast pētot reģiona Kultūrvēstures datu bāzi, Novadpētniecības datu bāzi vai atrodot konkrētu materiālu kādā no reģiona bibliotēkām.

Aktīvākie spēles dalībnieki saņems balvas no apgāda “Zvaigzne ABC”.

Projekta vadītāja Sarmīte Vorza (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.