Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Ar prieku dodam vēsti, ka gaidām apmeklētājus!

No 2.jūnija bibliotēka atsāk sniegt pilnu pakalpojumu klāstu. Abonementos, lasītavās un interneta apkalpošanas punktā var atrasties 1 persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie, uzturēšanās laiks bibliotēkas telpās līdz 30 minūtēm.

Periodisko izdevumu lasīšanai uz vietas var izmantot arī āra lasītavu skvērā. Arī Bērnu stūrītī skatīties filmas, krāsot, zīmēt, darboties var 1 apmeklētājs vai bērni no vienas ģimenes.

Apmeklējot bibliotēku jāievēro visas epidemioloģiskās prasības. Apmeklētāju kustībai pa bibliotēku tiek organizēta vienvirziena plūsma. Aicinām sekot līdzi norādēm. Esi gaidīts bibliotēkā!

Informācijai

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.