Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Lai arī bibliotēku durvis klātienes apmeklējumam ir slēgtas, aiz slēgtajām durvīm bibliotekāri turpina aktīvi darboties.

Šobrīd darbu sarakstos ir brīdis arī sevis izglītošanai un darba procesu sakārtošanai, lai atkal tiekoties ar savu apmeklētāju klātienē, darbs varētu ritēt produktīvāk.

Darbus saskaitīt, sastrukturēt un datus apstrādāt ir ērti izmantojot Excel dokumentus. Tāpēc mūsu datortīklu administrators Guntis Laicāns 2 dienu apmācībās kolēģiem atgādināja un ierādīja jaunas prasmes šajā programmā.

Turpinot izglītošanos, paredzētas apmācības darbam ar elektroniski parakstītiem dokumentiem, to pārvaldību, e-parakstiem, lai darbs ar tiem noritētu ātri.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.