Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Aicinām piedalīties Albertam Budžem veltītajos novadpētniecības lasījumos, kas notiks šī gada 26.janvārī un sāksies plkst. 11.00. Lasījumiem klausītāji varēs pieslēgties tiešsaistes platformā Jitsi (pieslēgšanās saite Novapetniecibaslasijumi | Jitsi Meet).

Aicynam pīsadaleit Albertam Budžem veļteitajūs nūvodpietnīceibys lasejumūs, kas nūtiks ituo goda 26.janvarī, suokums plkst. 11.00. Lasejumim klauseituojim byus vareiba dasaliegt tīšsaistis platformā Jitsi (dasasliegšonuos saite Novapetniecibaslasijumi | Jitsi Meet).

meet.jit.si/Novapetniecibaslasijumi

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.