Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Digitālās nedēļas 2022 ietvaros no 21.marta līdz 25. martam Balvu Centrālā bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā bezmaksas klātienes konsultācijas, kā arī apgūt kādu no digitālajām prasmēm, kas palīdzēs atvieglot ikdienu:

  • E-adreses izveide un lietošana portālā Latvija.lv;
  • E-paraksts eID, eParaksts mobile pielietojums;
  • E-pasta izveidošana un pielietojums;
  • Kā autentificēties dažādiem e-pakalpojumiem? (Smart ID, kodu kalkulatora pielietojums);
  • Medijpratība un drošība darbojoties interneta vidē.

Radošajā lasītavā būs iespēja skatīties, klausīties un uzdot jautājumus tiešsaistes pasākumos:

21. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00 viens no centrālajiem pasākumiem būs Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sadarbībā ar partneriem organizētā tiešsaistes diskusija par atvērto zinātni Latvijā.

22. martā no plkst. 14.00 līdz 15.00 visi interesenti tiek aicināti piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Smart-ID – autentifikācijas rīks un elektroniskais paraksts. Kā tas strādā?”.

23. martā no plkst. 10.00 līdz 11.00 Mana latvija.lv organizē tiešsaistes diskusiju “Digitālo pakalpojumu neredzamā puse”. Atspoguļos līdz šim plaši neizskanējušus faktus par pakalpojumu tapšanas “aizkulisēm” un to daudzveidīgo pielietojumu.

23. martā no plkst. 11.00 līdz 13.30 Elektrum organizē vebināru “Solis pretī zaļākai ikdienai”. Vebinārā pieredzē dalīsies lektori no Pasaules dabas fonda, Latvijas Zaļā punkta, Elektrum Energoefektivitātes centra, SIA "Eco Baltia vide", Latvijas depozīta iepakojuma sistēmas operatora un Silmachy cosmetics.

23. martā no plkst. 14.00 līdz 15.00 notiks Kultūras informācijas sistēmu centra rīkotais tiešsaistes seminārs “KISC īstenoto projektu un uzturēto informācijas sistēmu aktualitātes – valodas tehnoloģiju rīki un Latvijas Nacionālā arhīva piedāvātie e-pakalpojumi”.

24. martā no plkst. 13.00 līdz 16.40 IT drošībai un kritiskai domāšanai paredzēts seminārs “Esi drošs”, kuru organizē Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija www.cert.lv.

25. martā no plkst. 13:00 līdz 15:00 notiks tiešsaistes seminārs “Nepieciešamās prasmes informācijas pārbagātības laikā”, ko organizē Latvijas Drošāka interneta centrs.

Visi digitālās nedēļas pasākumi pieejami tīmekļa adresē https://eprasmes.lv/event/

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.