Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Pavasarīgā un saulainā 25. maija rītā bibliotēku piepildīja bērnu čalas. Šodien te bija pulcējušies 13 aktīvākie Balvu, Rekovas, Baltinavas, Tilžas 5.klašu lasītāji, kuri sacentās savā starpā par labāko grāmatas fragmenta lasījumu. Visus pasākuma apmeklētājus ar skanīgām dziesmām priecēja Marija Maslovska – arī aktīva bibliotēkas apmeklētāja.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Lauma Kaļva, Maija Laicāne un Ilona Salmane Skaļās lasīšanas sacensību fināla pasākumam Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Balvu reģionu pārstāvēt izvirzīja 1. vietas ieguvēju Rasu Servidovu. Viņa lasīja fragmentu no Margitas Gūtmanes grāmatas “Minkāns”.

2. vieta tika piešķirta Dairim Vīcupam par Ilzes Skrastiņas grāmatas “Lieliskā dzīve bez Zoom” lasījumu.

Godpilno 3. vietu ieguva Elīza Anča ar Reičelas Renē Rasellas grāmatas “Nikijas dienasgrāmata” lasījumu.
Žūrijas simpātija tika piešķirta Markusam Rušēvicam par Žaumes Kuponsa un Lilianas Furtuņas grāmatas “Uzrodas Flata kungs!” lasījumu.
Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, viņu vecākiem, skolotājiem un bibliotekāriem par dalībnieku sagatavošanu Skaļās lasīšanas sacensībām!

 

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.