Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

1.jūnijā ar jautru rotaļu un spēļu dienu nosvinējām Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un skolas brīvlaika sākumu, kā arī 70 gadu jubileju kādreizējai Balvu Bērnu bibliotēkai, kas tagad ir Balvu Centrālās bibliotēkas sastāvā.

Atraktīvie grāmatu varoņi Sarkangalvīte, Vilks, Žagata un Pepija Garzeķe kopā ar bērniem gāja rotaļās, grieza "Zināšanu ruleti", izgāja "Zināšanu taciņu". Kopā ar bērniem lasīja grāmatu par Kaķi Piču, kurš nekad neskumst. Lika puzles. No koka klučiem būvēja torni. Pārbaudīja veiklību, lecot ar lecamauklu. Izspēlēja “Cirku” un “Domino”.

“Iegriezt vasaru” mums palīdzēja aptuveni 80 šī pasākuma apmeklētāji. Spēlēt spēles un pārbaudīt savas zināšanas nāca bērnudārzu “Sienāzītis” un “Pīlādzītis” bērnu grupiņas, vairākas ģimenes ar bērniem un Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta struktūrvienības Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centra klienti. Prieks bija būt kopā! Uz tikšanos citos bibliotēkas rīkotajos pasākumos!

    

 

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.