Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Drossinternets.lv aicina iepazīt Latvijas pilsētas, spēlējot spēli "Pilsētas ABC"! Tās mērķis ir sabiedrības informācijpratības un digitālās pratības pilnveide.

Kā spēlēt?

Izvēlies kādu no piedāvātajām pilsētām: Alūksni, Balvus, Bausku, Brocēnus, Cēsis, Dagdu, Daugavpili, Gulbeni, Iecavu, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Krāslavu, Krāslavas novadu, Kuldīgu, Liepāju, Ludzu, Ogri, Rēzekni, Salacgrīvu, Saldu, Saldus novadu, Skrundu, Smilteni, Strenčus, Talsus, Valku, Valmieru, Ventspili - tā var būt gan Tava dzimtā, kā arī pilsēta, kurā Tu ciemojies kā tūrists vai ciemiņš.

Klikšķini uz nosaukuma un sāc meklēt atbildes! Pie katra latviešu alfabēta burta ir dots kāds apgalvojums par pilsētu. Tev jāizvērtē, vai tas ir patiess (PATIESĪBA) vai nepatiess (MELI), un jāatzīmē atbilde atbilžu iesniegšanas formā. Ieskatam daži apgalvojumi par Balviem: Balvu pilsētas simbols ir balts āzis – patiesība vai meli? Balvu pilsētas skvērā ir izvietota Balvu Centrālās bibliotēkas āra lasītava – patiesība vai meli? Par katru pareizu atbildi Tu saņem vienu punktu. Maksimālais punktu skaits - 33.

Visas atbildes iesniedz līdz 29. septembrim ej.uz/pilsetuspele, jo labākie spēlētāji saņems balvas!

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.