Drossinternets.lv aicina iepazīt Latvijas pilsētas, spēlējot spēli "Pilsētas ABC"! Tās mērķis ir sabiedrības informācijpratības un digitālās pratības pilnveide.

Kā spēlēt?

Izvēlies kādu no piedāvātajām pilsētām: Alūksni, Balvus, Bausku, Brocēnus, Cēsis, Dagdu, Daugavpili, Gulbeni, Iecavu, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Krāslavu, Krāslavas novadu, Kuldīgu, Liepāju, Ludzu, Ogri, Rēzekni, Salacgrīvu, Saldu, Saldus novadu, Skrundu, Smilteni, Strenčus, Talsus, Valku, Valmieru, Ventspili - tā var būt gan Tava dzimtā, kā arī pilsēta, kurā Tu ciemojies kā tūrists vai ciemiņš.

Klikšķini uz nosaukuma un sāc meklēt atbildes! Pie katra latviešu alfabēta burta ir dots kāds apgalvojums par pilsētu. Tev jāizvērtē, vai tas ir patiess (PATIESĪBA) vai nepatiess (MELI), un jāatzīmē atbilde atbilžu iesniegšanas formā. Ieskatam daži apgalvojumi par Balviem: Balvu pilsētas simbols ir balts āzis – patiesība vai meli? Balvu pilsētas skvērā ir izvietota Balvu Centrālās bibliotēkas āra lasītava – patiesība vai meli? Par katru pareizu atbildi Tu saņem vienu punktu. Maksimālais punktu skaits - 33.

Visas atbildes iesniedz līdz 29. septembrim ej.uz/pilsetuspele, jo labākie spēlētāji saņems balvas!