Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Klasē vai skolā ir noticis kāds nepatīkams atgadījums interneta vidē, skolēns ir pazemots, izsmiets (mobings), ievietotas aizskarošas bildes vai video? Nepieciešams klasei un audzēkņu vecākiem novadīt informatīvu, izglītojošu nodarbību?

Aiciniet palīgā Drošāka interneta vēstnesi, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29262063!

Evita Arule ir Drošāka interneta vēstnese Balvu Centrālajā bibliotēkā. Arī šogad viņa devās uz apmācību semināru, lai spētu vēl sekmīgāk izglītot apkartējos par drošību un riskiem internetā. Evita ir ieguvusi jaunas zināšanas par tādām tēmām kā pavedināšana internetā, sabiedrības medijpratība un digitālā pratība, pārkāpumi un atbildība internetā. Izglītojošās nodarbības tiek pielāgotas atbilstoši nepieciešamībai, situācijai, tās var būt gan par konkrētu tēmu, gan visaptverošas.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.