“Kāpēc mēs mīlam pasakas? Atbilde uz šo jautājumu ir ļoti vienkārša. Pasakas ļauj ticēt brīnumiem. Ticēt, ka šajā pasaulē labais vienmēr uzvar ļauno, mīlestība uzvar naidu. Pasakas māca būt laipnam par spīti ikdienas sarežģītībai,” saka projekta “Bibliotēka” idejas autore un iniciatore Jekaterina Belokoņa.

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” izsludinājis otro Jauno rakstnieku konkursu. Šoreiz potenciālie autori tiek aicināti rakstīt un konkursam iesniegt pasaku. Konkursa rezultātā tiks izdots viens agrāk nepublicēta autora darbs.

Lai piedalītos, autoriem līdz šī gada 1. oktobrim ir jāpiesaka sava dalība konkursā, aizpildot pieteikuma formu. Savukārt darbus iespējams iesniegt līdz šī gada 1. decembrim.

Ar konkursa noteikumiem sīkāk iespējams iepazīties konkursa nolikumā.
Vairāk informācijas projekta “Bibliotēka” mājas lapā: www.manabiblioteka.lv un sociālo tīklu profilos Instagram, Facebook un Twitter (@manabiblioteka).

Papildu informācija:
Daiga Katrīna Bitēna
Projekta “Bibliotēka” koordinatore un satura veidotāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+(371) 25629847