Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

“Kāpēc mēs mīlam pasakas? Atbilde uz šo jautājumu ir ļoti vienkārša. Pasakas ļauj ticēt brīnumiem. Ticēt, ka šajā pasaulē labais vienmēr uzvar ļauno, mīlestība uzvar naidu. Pasakas māca būt laipnam par spīti ikdienas sarežģītībai,” saka projekta “Bibliotēka” idejas autore un iniciatore Jekaterina Belokoņa.

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” izsludinājis otro Jauno rakstnieku konkursu. Šoreiz potenciālie autori tiek aicināti rakstīt un konkursam iesniegt pasaku. Konkursa rezultātā tiks izdots viens agrāk nepublicēta autora darbs.

Lai piedalītos, autoriem līdz šī gada 1. oktobrim ir jāpiesaka sava dalība konkursā, aizpildot pieteikuma formu. Savukārt darbus iespējams iesniegt līdz šī gada 1. decembrim.

Ar konkursa noteikumiem sīkāk iespējams iepazīties konkursa nolikumā.
Vairāk informācijas projekta “Bibliotēka” mājas lapā: www.manabiblioteka.lv un sociālo tīklu profilos Instagram, Facebook un Twitter (@manabiblioteka).

Papildu informācija:
Daiga Katrīna Bitēna
Projekta “Bibliotēka” koordinatore un satura veidotāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+(371) 25629847

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.