Balvu Centrālā bibliotēka piedāvā novadmācības nodarbības izglītības iestāžu klasēm. Aicinām bērnus un jauniešus iesaistīties piedāvātajās radošajās aktivitātēs, kuras izstrādātas, lai veicinātu sava novada kultūrvides izzināšanu. Pieteikt un saskaņot apmeklējuma laiku varēs laika posmā no 10. septembra līdz 30. novembrim.

Nodarbības paredzētas valodas, matemātikas, sociālajā un pilsoniskajā, tehnoloģiju, veselības un fizisko aktivitāšu jomā. Tās izstrādātas kā atbalsts skolām kompetenču pieejas realizēšanā izglītības procesā. Novadmācības stundas rosinās interesi par dzimto novadu, cels nacionālo pašapziņu, kā arī veicinās patriotismu. Būs iespēja pašiem iesaistīties mācību procesā. Šim nolūkam bibliotēkā ir pieejama interaktīva magnētiska Balvu novada karte, kā arī magnētiņi, kas iegādāti par Latgales kultūras programmas 2022 atbalstītā projektā “Manas saknes Balvu novadā” piešķirtajiem līdzekļiem. Karte tiks izmantota kā līdzeklis, lai radītu interesi par savu dzimto novadu, rosinātu pētīt un izzināt apkārtni. Tā būs iespēja nomainīt ierastos skolas solus pret bibliotēkas telpām, kur atklāt aizraujošus faktus, pētot savu apkārtni.

Nodarbībām iespējams pieteikties, rakstot ziņu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.