Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

23. septembrī Rugājos un Lazdukalnā norisināsies Grāmatu svētki. Plkst.11.00 notiks svētku atklāšana. Sākot no plkst.11.30 paredzētas tikšanās ar grāmatu autoriem. Plkst.13.00 Rugājos sāksies orientēšanās sacensības.

Tikšanās ar autoriem:
• Pašiem mazākajiem lasītājiem tikšanās ar bērnu stāstu grāmatu autori Eviju Gulbi (Rugāji, bērnudārza ēka) un bērnu grāmatu autori un ilustratori Agiju Staku (Lazdukalna saietu nams).
• Rugāju vidusskolā iespēja satikt fantāzijas romānu autori Lindu Nemieru un rakstniekus Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi, kuri strādā kopā jau divdesmit gadus.
• Rugāju bibliotēkā uz tikšanos ar lasītājiem aicina kriminālromānu autors Guntis Tālers.

Laipni aicināti uz Grāmatu svētkiem!

Papildu informāciju varat saņemt zvanot uz tālruni 28725745

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts!

Pasākumu organizē Balvu Centrālā bibliotēka.

Pasākumu atbalsta Apgāds Zvaigzne ABC.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.