Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Šodien, 1. novembrī, Balvu Centrālajā bibliotēkā, kā arī Tilžas un Naudaskalna bibliotēkā tiek pārrunāta Latvijas Neredzīgo bibliotēkas reorganizācija un pakalpojumu pieejamības paplašināšana iedzīvotājiem ar redzes traucējumiem un funkcionālo lasītnespēju.

Uz sarunām kopā ar Balvu pašvaldības vadību un Balvu Centrālās bibliotēkas direktori ir ieradusies Kultūras ministrijas arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vadītāja Līga Dimante un eksperte Linda Langenfelde, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas direktore Andra Jākobsone.

 

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.