Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Ieplāno un nāc uz "Biznesa sarunu brokastīm" 7.12.2022., ko šomēnes Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs rīko kopā ar Balvu Centrālo bibliotēku!

  • Šoreiz jau par tradīciju kļuvušajā pasākumā pie kafijas tases būs iespēja iepazīties ar Balvu Centrālās bibliotēkas piedāvātajām digitālājām iespējām uzņēmējiem un aplūkot Balvu novada mājražotāju, amatnieku, uzņēmēju izstādi "Mūsējie".
  • "Grāmatas par nonullēšanos" autors, veiksmīgs un pieprasīts, radošajā vidē pazīstams reklāmas speciālists Raimonds Platacis dalīsies savā pieredzē ar kādiem izaicinājumiem nācies sastapties mēģinājumos realizēt savu autentisko dzīves formātu pārceļoties no Rīgas uz dzīvi dzimtajā Latgalē, lai sāktu visu no jauna.
    Būs arī saruna par aktualitātēm mārketingā, un kam tieši ir svarīgi pievērst uzmanību reklamējot savu uzņēmumu.
  • Pasākumā piedalīsies arī Balvu novada pašvaldība vadība un pastāstīs par aktuālo novadā.

Aicinām reģistrēt savu dalību pasākumā, aizpildot anketu  (ej.uz/biznesabrokastis12) vai zvanot - 26355954.

Vairāk par "Biznesa sarunu brokastīm"

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.