Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

7. decembrī Balvu Centrālajā bibliotēkā norisinājās “Biznesa sarunu brokastis” ko Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs organizē jau trešo reizi. Pasākuma laikā tika atklāta izstāde “Mūsējie”, ko organizē Balvu Centrālā bibliotēka. Ar vieslekciju uzstājās Raimonds Platacis un neformālā gaisotnē tika veidotas sarunas par uzņēmējdarbību un mārketingu.

Izstādē “Mūsējie” Balvu novada amatnieki, mākslinieki un pārtikas mājražotāji prezentē savu produkciju. Šāda veida izstāde Balvu Centrālajā bibliotēkā tiek organizēta jau otro gadu pēc kārtas. Šogad izstādē piedalās 10 dalībnieki un ir apskatāmi visdažādākie produkti, kas iedvesmo ikdienai un svētkiem.

Šī pasākuma vieslektors Raimonds Platacis ir veiksmīgs un pieprasīts, radošajā vidē pazīstams reklāmas speciālists, kurš mārketinga sfērā darbojas jau 14 gadus un ir 2021.gadā izdotās “Grāmata par nonullēšanos” autors (grāmata ir pieejama arī Balvu Centrālajā bibliotēkā). Raimonds pastāstīja, kā nonācis reklāmas un mārketinga sfērā, pieminēja, ka šajā ziņā viņam ļoti noderīga ir spēja pārdot idejas. Viņš stāstīja par ceļu uz laimi, kas neatnāk – kad ir izdarīts viss, ko vēlējies, bet tik un tā ir tukšums sevī. Runājot par apkārtējo ietekmi uz mūsu izvēlēm Raimonds atzīst, ka nav vērts klausīties visos viedokļos, bet vērtīgi ir uzdrošināties doties nezināmajā.

Raimonds vadīja divas aģentūras, kad nolēma visu “nonullēt”, lai sāktu visu no sākuma un veidotu dzīvi piepildītāku, bet tajā pašā laikā vairāk minimālizētu. Tagad Raimonds darbojas Latgalē un ceļš no ierastās ikdienas, līdz šī brīža dzīvei nav bijis viegls, toties sekmīgs. Viņš atzīst, ka Latgale ir veidošanās procesā, vieta ko mēs katrs pats varam veidot, kā tādu mālu – mīcīt, līdz tas iegūst vēlamo formu. Viņš uzsver, ka gan dzīvē, gan darbā ir svarīgi ir saprast, kur tu esi noderīgs , kam un kāpēc esi vajadzīgs, pēc Raimonda domām tā ir lielākā laimes atslēga – būt noderīgam.

Par pasākuma brokastu galdu parūpējās bibliotēkas darbinieces. Pasākuma dalībnieki bija patiesi pārsteigti un ar prieku, netaupot labus vārdus un komplimentus, izbaudīja bibliotēkas darbinieku veikumu.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.