Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Balvu Centrālajā bibliotēkā no 24. – 28. aprīlim visi interesenti ir aicināti piedalīties Digitālās nedēļas 2023 pasākumos. Digitālā nedēļa ir ikgadējā informatīvi izglītojoša kampaņa, kas Latvija norisinās jau 14. reizi. Dažādos pasākumu formātos uzņēmumi un iedzīvotāji tiek aicināti attīstīt digitālās prasmes biznesam un nodarbinātībai, aktīvāk izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus, vienlaikus pievēršot uzmanību digitālajai identitātei, drošībai un kritiskajai domāšanai.

Visas nedēļas garumā būs iespēja piedalīties viktorīnas konkursā “Digitāli drošs”,
bibliotēkas radošajā lasītavā uz lielā ekrāna būs iespēja skatīties Digitālās nedēļas 2023 tiešsaistes pasākumus, būs iespēja piedalīties individuālās apmācībās “Dators un internets”, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus bibliotekārei.

24. un 26. aprīlī plkst.10.00 norisināsies digitālās pratības nodarbības “Esi modrs un zinošs interneta lietotājs” senioriem un citiem interesentiem.

Nodarbībās, izpētot un praktiski darbojoties, noskaidrosim atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Kādi digitālie rīki var atvieglot savu ikdienu?
  • Kas ir dezinformācija?
  • Kā atpazīt viltus ziņas un izplatītākos krāpšanas veidus internetā?
  • Kādi e-pakalpojumi pieejami bibliotēkā?

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.