Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Ir noticis randiņš ar grāmatu! Un pa slepeno!

Balvu Centrālajā bibliotēkā ir neierasta izskata grāmatas. Bibliotekāru izvēlētas grāmatas, iesaiņotas sirsiņpapīrā, uzrunā apmeklētājus doties Aklajā randiņā. Pirmie randiņi ir notikuši. Kāds apmeklētājs skatās ar aizdomām, cits ar interesi, cits ar ziņkāri. Šai avantūrai vairāk piekrīt sievietes. Vīrieši noskatās, bet neielaižas.

Lūk, dažas emocijas par satikšanos atbildes vēstulē –
“Sveika! Tu man patiki. Tu biji maziņa un mīļi plaukstā turama. Un Tavs saturs arī bija spridzinoši foršs!!! Tas bija labs (tikšanās) variants. Normāli tevi nebūtu satikusi. Paldies, ka tu esi!! Tava lasītāja”
“Ja godīgi, es Tevi neizlasīju…jo grūti lasīt dzejoli, kas skan. Es Tevi noklausījos …internetā…! Man patika!”
“Tu esi koša…bet es Tevi nesapratu…”
Tev vēl ir iespēja tikties ar grāmatu visu februāri. Nāc uz bibliotēku!
 

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.