Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

 

 

 

 

 

Balvu novada Kultūras pārvalde aicina pieteikt pretendentus balvai kultūrā “Mūsu lepnums”.

Balva kultūrā “Mūsu lepnums” ir Balvu novada pašvaldības apbalvojums par īpašiem nopelniem un būtisku ieguldījumu novada/pilsētas kultūrvides veidošanā un uzturēšanā.

Balvas pretendenti ir – Balvu novada kultūras darbinieki, kultūras projektu vadītāji, mākslinieki, bērni un jaunieši, producenti, pasākumu atbalstītāji, kā arī Balvu novadā notikušo kultūras pasākumu organizatori.

Balvu piešķir par iepriekšējo divu kalendāro gadu (2021.-2023.gada septembris) notikušajiem kultūras notikumiem, kultūras, muzeju, bibliotēkas nozarēs strādājošo, amatiermākslas kolektīvu, mūziķu, mākslinieku, jauno talantu sasniegumiem.

Balvas tiek pasniegtas deviņās nominācijās: Mūža ieguldījums kultūrā, Gada cilvēks mūzikā, Gada cilvēks mākslā, Gada cilvēks muzeju nozarē, Gada cilvēks bibliotēku nozarē,

Gada kultūras organizators, Gada amatiermākslas kolektīvs, Gada notikums kultūrā, Jaunais talants kultūrā.

Pretendentus nominācijām, līdz 16.09.2023. gada plkst. 23 00, var izvirzīt juridiska vai fiziska persona, iesūtot pamatotu pretendenta pieteikuma anketu elektroniski (pielikumā) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Pieteikuma anketa apbalvojumam kultūrā”, iesniegt personīgi vai sūtot pa pastu Balvu novada Kultūras pārvalde, Brīvības iela 61, Balvi, LV-4501.

Nominācijām pieteiktos pretendentus izvērtē un lēmumu par apbalvošanu pieņem Komisija, kuru ar rīkojumu izveido Balvu novada pašvaldības izpilddirektors.

Konkursa nomināciju ieguvēji tiek apbalvoti ar mākslinieces Elitas Eglītes īpaši veidotu balvu un Balvu novada Domes pateicības rakstu.

Pasākumu organizē Balvu novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru.

Svinīgais pasākums notiek 2023.gada 23.septembrī plkst. 16 00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā, Brīvības iela 61, Balvi.

Nolikums un pieteikuma anketa.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Tiltiņa
Balvu novada Kultūras pārvaldes
Kultūras darba vadītāja
 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.