Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

4. oktobrī Balvu Centrālajā bibliotēkā sarosījās Balvu sākumskolas trešo klašu skolēni, lai tiktos ar dzejnieci, publicisti un redaktori, bērnu grāmatu autori un izdevēju Inesi Zanderi.

Ņemot vērā to, ka I. Zanderes dzejoļos nereti ir sastopami kaķi, autore dalījās stāstos, par to, kas ir šie kaķi un kā viņi nonākuši starp dzejas rindām. Ar grāmatām par kaķiem nekas nebeidzās, tika sniegts ieskats arī grāmatā par putniem, ko

Inese Zandere arī atzīst par saviem draugiem. Bērniem bija iespēja dzirdēt autores dzejoļus pat par mašīnām, kas vēl tikai būs lasāmi grāmatā, kura pašlaik top. Bērni aizrautīgi klausījās dzeju, kopā ar autori arī izdziedāja dzejas rindas, meklēja atskaņas un skatījās, kā dzeja pārvēršas animācijā. Noslēgumā bērni autori iepriecināja ar ziediem, bet autore bērnus iepriecināja ar autogrāfiem un apskāvieniem.

Pasākums tapis projekta "Lasītāji satiek rakstniekus 2023" ietvaros, ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.