Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

4. oktobrī Balvos viesojās latviešu žurnālists, rakstnieks, fotogrāfs un kara reportieris Atis Klimovičs. Atis tikās ar skolēniem un citiem interesentiem Balvu Valsts ģimnāzijā un Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā. Viņš dalījās stāstos, par tuvākiem un tālākiem izbraukumiem veicot reportāžas, skaidroja, kā ir doties uz pasaules “karstajiem punktiem”, kā arī sniedza nelielu ieskatu tajā, kas lasāms viņa grāmatās “PERSONISKĀ LATVIJA. Divdesmitā gadsimta stāsti” un “Kara reportieris ceļā”.

Paldies Atim Klimovičam par vērtīgo tikšanos ar jauniešiem!

Pasākums tapis projekta "Lasītāji satiek rakstniekus 2023" ietvaros, ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.