Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

Sākusies otrā sezona pasākumu ciklam “Lasītājs satiek lasītāju. Tikšanās ar Noslēpumaino viesi”!

Sākam jaunu sezonu pasākumu ciklam “Lasītājs satiek lasītāju. Tikšanās ar Noslēpumaino viesi”! Pasākuma pirmajā sezonā, kopš šī gada 14. februāra Balvu Centrālajā bibliotēkā ir notikušas tikšanās ar pieciem viesiem.

Jau 12. oktobrī aicinām pievienoties uz otrās sezonas pirmo tikšanos ar jaunu Noslēpumaino viesi, kuru var dēvēt par mediķi ar mākslinieces dvēseli.

Kas viņa ir? Tas, protams, ir noslēpums. Ja tu vēlies iepazīsties ar citiem lasītājiem, nobaudīt kādu kārumu, iepazīt jaunas grāmatas un uzzināt, kas tad ir šī noslēpumainā viešņa, tad pievienojies uz pasākumu 12. oktobrī plkst.15.00 Balvu Centrālajā bibliotēkā.

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.