Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

 

 

 

 

 

 

Šogad Balvu novadā tiks izveidoti vēl trīs Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri

(VPVKAC). Centri tiks ieviesti novada publiskajās bibliotēkās – Bērzkalnē, Žīguros un Naudaskalnā. Šim mērķim Balvu novada pašvaldībai tiek piešķirta valsts budžeta dotācija.

Šobrīd Balvu novadā ir pieejami septiņi VPVKAC – Balvos, Rugājos, Lazdukalnā, Tilžā, Baltinavā, Rekovā un Viļakā.

VPVKAC ir lielākais klientu apkalpošanas tīkls valstī, tajā var patstāvīgi vai ar VPVKAC darbinieka palīdzību pieteikt visus valsts pārvaldes portālā https://www.latvija.lv pieejamos e-pakalpojumus, kā arī saņemt citas konsultācijas.

Sekojiet līdzi informācijai un izmantojiet e-pakalpojumus sev tuvākajā Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā!

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.