Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Gerbers Maikls E.

Maikls Gerbers - viens no prominentākajiem mazā biznesa konsultantiem un lektoriem pasaulē, kā arī fenomenālus panākumus guvušās grāmatas Uzņēmējdarbības meistarība autors. Šis ir klasiskais darbs ir autoritatīvākais resurss mazā biznesa īpašniekiem un sniedz atbildes uz izšķiroši svarīgiem jautājumiem - gan kā uzsākt savu biznesu un izvairīties no kļūdām, ko pieļauj lielākā daļa jauno uzņēmēju, gan kā nodrošināt sava biznesa veiksmīgu attīstību. Pateicoties Maikla Gerbera piedāvātajai revolucionārajai perspektīvai, tūkstošiem uzņēmēju visā pasaulē fundamentāli mainījuši pieeju savam biznesam - no cilvēkiem, kas strādā savā biznesā, kļūstot par uzņēmējiem, kas attīsta savu biznesu. Uzņēmējdarbības meistarība apskata biznesa attīstības svarīgākos elementus, un tie ir : jūsu stratēģiskais mērķis, jūsu organizācijas stratēģija, jūsu menedžementa stratēģija, jūsu personāla stratēģija, jūsu mārketinga stratēģija, jūsu sistēmu stratēģija.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.