Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autori: Bakingems Markuss, Kofmans Kurts

Grāmatā apkopoti divu milzīgu pētījumu rezultāti, ko Gallup Organization veikusi pēdējo 25 gadu laikā, aptaujājot vairāk nekā 1 miljonu darbinieku un 80 000 menedžeru visdažādākajos uzņēmumos, nozarēs un valstīs.

Visi izcilie menedžeri pārkāpj vispārpieņemto uzskatu robežas, un tas viņu biznesu un menedžmentu ar pasaules izcilāko menedžeru acīm.

Tas ir lielākais šāda veida pētījums, kāds jebkad veikts.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.