Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Regīna Breta

Regīna Breta (Regina Brett) ir autore New York Times bestselleram “Dievs acis nemirkšķina”, kas publicēts vairāk nekā 24 valodās, un grāmatām “Esi brīnums!” un “Dievam vienmēr ir vakances”.

Regīnas Bretas iedvesmojošie raksti tiek regulāri publicēti laikrakstā The Plain Dealer (ASV, Ohaio), un viņa ir divas reizes tikusi nominēta Pulicera prēmijai par saviem rakstiem. Viņas slejas, veltītas ikdienas dzīves norisēm, aizkustina, smīdina un provocē lasītājus. Regīna Breta ieguvusi maģistra grādu reliģijā un bakalaura grādu žurnālistikā. Eseju krājumā “Dievam vienmēr ir vakances” Regīna Breta dalās atklāsmēs par karjeru.

Vai darbs palīdz rast lielāku piepildījumu un jēgu dzīvē? Vai viens darbs ir nozīmīgāks par citu? Kā neticību saviem spēkiem pārvērst par cerību un vai pacietība var nest dāsnus augļus?

Regīnas Bretas esejas palīdzēs visiem, kas meklē iedvesmu – gan tiem, kuri tikko beiguši augstskolu un sper pirmos soļus darba tirgū, gan tiem, kuri darbā vēlas rast lielāku gandarījumu, gan arī tiem, kuri vēl joprojām meklē savu īsto vietu un nodarbošanos.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.