Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Hammonds Džeimss

Vienīgais ceļš uz panākumiem biznesā ir neaizmirstama zīmola izveidošana un tā nostiprināšana klienta prātā.

Jūsu zīmols palīdzēs saprotamā valodā paskaidrot biznesa procesus, sniegs svarīgus, praktiskus padomus neatkarīgo biznesu īpašniekiem, kas vēlas uzlabot savas kompānijas atpazīstamību. Šajā darbā apskatīti šādi temati: kas ir zīmols; uztveres un emociju loma; piecu maņu izmantošana zīmola virzīšanā; jūsu Brand Halo veidošana; jūsu zīmola nodošana.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.