Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Napoleons Hills

Kopš Napoleona Hilla grāmatas Domā un kļūsti bagāts! pirmā izdevuma 1937. gadā tā miljoniem cilvēku kļuvusi par neaizstājamu labklājības un panākumu bībeli.

Napoleona Hilla meistardarbs joprojām ir aktuāls. Tas izturējis gadu un ekonomikas krīžu pārbaudi, pierādot, ka ir visu laiku izcilākais bestsellers par to, kā gūt reālas bagātības jebkurā dzīves jomā.

Grāmata savaldzina ar autora teju vai pravietiskajām atklāsmēm. Viņš apraksta koncepcijas, kas tolaik vēl pat nebija definētas – mentorība, vizualizācija, prāta vētra un citas. Napoleona Hilla kapitālisma analīze ir visplašākā un pārliecinošākā, kāda jebkad veikta. Viņa pieņēmumi par cilvēka smadzeņu funkcijām apsteidz modernus zinātniskos pētījumus un pašanalīzes jautājumi ir izmantojami arī šodien. To dēļ vien ir vērts izlasīt šo grāmatu.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.