Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Džeks Kenfīlds, Dženita Svicere

Rokasgrāmata visiem, kas cenšas sasniegt profesionālos vai personiskos mērķus un piepildīt savus sapņus.Lai saprastu, apgūtu un sāktu izmantot savā labā panākumu principus, Džekam Kenfīldam vajadzēja 30 gadus.

Šie principi kādreizējam skolotājam palīdzēja kļūt par multimiljonāru, veiksmīgu grāmatu izdevēju, autoru un starptautiska līmeņa panākumu ekspertu.

Džeks Kenfīlds ir viens no izcilākajiem panākumu koučiem ASV, slavenās grāmatu sērijas „Cāļa zupa dvēselei” līdzradītājs, starptautiski atzīts korporatīvais treneris, populārs lektors, radio un TV sarunu šovu viesis.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.