Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Džordžs Semjuels Klāsons

„Pār naudu šodien valda tie paši likumi, kas valdīja pār to pirms seštūkstoš gadiem, kad Babilonas ielās drūzmējās veiksminieku pūļi.”

Amerikānis Džordžs Semjuels Klāsons (1875–1957) to apgalvojis 1926. gadā, kad publicējis savu pirmo pamfletu no slavenās sērijas par taupību un finansiāliem panākumiem. Bankas un apdrošināšanas kompānijas to izplatīja miljonos eksemplāru, un tā kļuva pazīstama miljoniem lasītāju.

Sižeti, kas smelti no varenās pilsētas senās Babilonas dzīves, atgādina lasītājiem pavisam vienkāršas patiesības, kas var līdzēt ceļā uz labklājību.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.