Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Deivids Dž. Švarcs

Iespējams, vērienīgu domāšanu vislabāk ilustrē klasiskais stāsts par trim mūrniekiem. Kad viņiem pajautāja: “Ko jūs darāt?”, pirmais atbildēja: “Mūrēju ķieģeļus,” otrais – “Pelnu 9 dolārus 20 centus stundā,” bet trešais – “Es būvēju pasaules lielāko katedrāli.” Panākumus dzīvē gūst tieši tie, kuri atsakās būt par sīku, nenozīmīgu “skrūvīti mehānismā”, redz visu kopsakarībās un spēj pārvarēt bailes un pašpaļāvības trūkumu.

Šī iedvesmojošā grāmata ir kā spēriens pa dibenu – tā mudina atmest neveiksminieka paradumus un apgūt līdera domāšanas veidu.

Grāmata pirmoreiz iznāca Amerikā 1959. gadā un kopš tā laika ir mainījusi miljoniem cilvēku dzīvi visā pasaulē. Profesora Deivida Dž. Švarca paustās atziņas ir aktuālas joprojām un pārliecina – panākumi ir atkarīgi nevis no cilvēka gudrības, skaistuma vai veiksmes, bet no domāšanas vērienīguma.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.