Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Mārtiņš Vecvanags

Darījumu sarunas ir līdzīgas gan kāršu spēlei - jo nav redzamas oponenta kārtis -, gan šaham - jo pircējam un pārdevējam būtībā ir vienādas izejas pozīcijas. Izdarot gājienu, spēle mainās. Mēs provocējam, pārbaudām un saņemam atbildes reakciju.

Tā ir visai aizraujoša divu intelektu cīņa, kurā galvenā balva ir abpusējs ieguvums un veiksmīgi noslēgts darījums.

Šajā grāmatā iezīmēti vispārējie pārrunu vešanas pamati. Iespējams, ka pēc tās izlasīšanas radīsies interese izpētīt dziļāk pārrunu teātri. "Es apgalvoju: ja izmantosiet šajā grāmatā aprakstītās metodes, naudu, par ko nopirkāt grāmatu, atgūsiet jau pirmajā nedēļā pēc tās izlasīšanas."

Mārtiņam Vecvanagam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze starptautisku uzņēmumu vadībā Baltijas valstīs, Kaukāza reģionā un Polijā, t.sk. valdes priekšsēdētāja amats uzņēmumā, kura apgrozījums bijis vairāk nekā 150 miljoni eiro un kurā strādājuši vairāk nekā 1000 darbinieki.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.