Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Godins Sets

Rokasgrāmata pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu radīšanai. Mārketinga guru un pasaulē vispopulārākā e-grāmatu autora Seta Godina manifests inovatīvu projektu īstenotājiem, kas pārvērš ikdienišķus produktus un pakalpojumus par ievērojamiem. Šī grāmata ir adresēta visu līmeņu un jomu menedžeriem, vadītājiem, kā arī visiem domājošiem cilvēkiem un ir par mārketingu – tā laikmeta mārketingu, kurā tas realizējas pašā precē vai pakalpojumā, nevis reklāmas laukumos un raidlaikos. Par nākotnes mārketingu. Autors savā grāmatā piedāvā desmitiem oriģinālu ideju, kur meklēt pievienoto vērtību un kā to realizēt praksē. Ja izveidosiet ievērojamu produktu vai pakalpojumu ar pievienoto vērtību, to ievēros pircēji. Par to sāks runāt (vispirms) un ar prieku to iegādāsies (pēc tam).

Apskatīt elektroniskajā katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.