Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Barnes Cindy, Blake Helen, Howard Tamara

A value proposition is created from the combination of a company's products and services, and the value gained by the customer. It is used to drive better business, and is essential to success for any business - without it, companies are at risk of losing customers and being drowned out in crowded marketplaces. "Selling Your Value Proposition" is a practical, user-friendly guide to establishing a streamlined customer-centric selling process to communicate and express value propositions, enabling companies to convey their value-creating stories to customers consistently.Featuring case studies and interviews with renowned business leaders and influencers, "Selling Your Value Proposition" demonstrates how value propositions adeptly position a business across a range of industries. The techniques and skills shared have all been honed through the authors' experience with more than 600 companies around the world, and clear, step-by-step guidelines will empower all readers to effectively focus their value propositions for competitive success.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.