Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Stīvens Landins

Starptautisks bestsellers

Pateicoties šai grāmatai, jūs iemācīsieties atdzīvināt savu dabisko ziņkārību, ķerties pie problēmu risināšanas iepriekš neapzinātos veidos, kā arī baudīt veiksmi un apmierinātību gan darbā, gan privātajā dzīvē. Rotaļīgi, pamatīgi un uz pozitīvas nots noskaņoti, KAĶI sniedz jums tieši to, kas nepieciešams, lai iegremdētos savā inovācijas spēkā un tad sētu to savos darba kolēģos. Lai gan vairākums biznesa domātāju uzlūko šo izaicinājumu no augšas, Stīvens Landins raugās uz šo tēmu ar kaķa acīm, izskaidrojot, kā likt ikvienam darbiniekam, lai arī kāda līmeņa viņš būtu, domāt un rīkoties inovatīvi. Viņš runā par izaicinājumiem inovāciju ceļā un piedāvā praktiski veicamus pasākumus, kas vērsti uz šo šķēršļu pārvarēšanu.

Jūs iemācīsieties, kā:
– būt drošiem (bailīgi kaķi nekļūst inovatīvi);
– pārstāt būt normāliem (spēlējiet pēc saviem noteikumiem!);
– izmantot neveiksmes savā labā (tas ir vienīgais veids, kā mācīties).

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.